Pozvánka na akce Kulturního střediska v Kyjově

Trampská, folková a countryová hudební skupina Hop Trop se představí v úterý 25. září v 19 hDomě kultury v Kyjově. Od roku 1980 od počátku své existence hraje skupina Hop Trop ve složení: Jaroslav Samson Lenk, Ladislav Huberťák Kučera a Jaromír Šroub Vondra. Jedná se o velmi výrazné hudební uskupení, které u nás až doposud stále patří ke špičce ve všech výše uvedených hudebních žánrech.

 

V úterý 2. října vás zve Městské kulturní středisko v Kyjově na koncert dechové hudby Skoroňáci, který se uskuteční v Domě kultury v 19 hodin.

 

Městské kulturní středisko v Kyjově vás zve v úterý 9. října v 19 hodin do Domu kultury na koncert světoznámého Janáčkova kvarteta v rámci Kruhu přátel hudby. Zbylé vstupenky je možné zakoupit v pokladně Domu kultury v Kyjově, v Informačním centru Kyjov a na www. ticketportal.cz. Využijte zvýhodněné vstupné pro seniory, studenty a děti.

 

Ve čtvrtek 11. října v 19 hodin vás zve Městské kulturní středisko v Kyjově do Domu kultury na koncert Marty Töpferové a hudební skupiny Milokraj. Jejich autorské písně čerpající z českých, moravských a latinskoamerických tradic, jsou inspirovány převážně moravským folklórem, komorní hudbou, ale i hudbou Latinské Ameriky a Španělska.

 

V neděli 14. října vás zve Městské kulturní středisko v Kyjově na dětské loutkové představení divadla Spejbla a Hurvínka z Prahy: HURVÍNKOVA CESTA DO TRAMTÁRIE. Využijte tuto jedinečnou příležitost vidět Hurvínka a Máničku naživo a přijďte se se svými dětmi na ně podívat do Domu kultury v Kyjově. Zbylé vstupenky je možné zakoupit v pokladně Domu kultury v Kyjově, v Informačním centru Kyjov a na www. ticketportal.cz.

 

V úterý 6. listopadu vás zve Městské kulturní středisko v Kyjově na koncert dechové hudby Vinařinka s nynějším kapelníkem Stanislavem Žůrkem, který se uskuteční v Domě kultury v 19 hodin.

 

Městské kulturní středisko v Kyjově vás zve ve čtvrtek 8. listopadu v 19 hodin na divadelní představení Na ostro. Tato komedie s originální zápletkou přináší nejen mnoho vtipných scén, ale i nečekaný příběh lásky a překvapivý happy-end. V hlavních rolích se představí Leoš Noha, Kateřina Kornová a Jaroslav Sypal.

Více informací na   www.dum-kultury-kyjov.cz

© Obec Labuty 2017, Všechna práva vyhrazena Vyrobil UNIFER