Pozvánky kulturní dům Kyjov – únor

V úterý 5. února v 19 hodin se uskuteční v Domě kultury v Kyjově v rámci seriálu dechových hudeb koncert krojované dechové hudby Vacenovjáci pod vedením kapelníka Petra Grufíka. Bližší informace k tomuto koncertu najdete na www.dum-kultury-kyjov.cz. Vstupenky můžete zakoupit v pokladně Domu kultury v Kyjově, v Informačním centru Kyjov nebo na www.ticketportal.cz

Městské kulturní středisko Kyjov vás zve v neděli 10. února v 19 hodin do Domu kultury v Kyjově na koncert Moravské filharmonie Olomouc s dirigentem Petrem Chromčákem. Tato filharmonie patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. S filharmonií vystoupí sólisté Ladislav Pavluš mladší na trubku a Ondřej Pavluš na trombon. Vstupenky můžete zakoupit v pokladně Domu kultury v Kyjově, v Informačním centru Kyjov nebo na www.ticketportal.cz.

Ve středu 13. února v 19 hodin se uskuteční v Domě kultury v Kyjově divadelní představení pražského Divadla ve věži Jedna a jedna jsou tři. Hra přibližuje dvě osudové ženy skladatele Antonína Dvořáka, milující ženu Annu a milovanou tajnou lásku Josefinu. Bližší informace k představení na www.dum-kultury-kyjov.cz. Vstupenky můžete zakoupit v pokladně Domu kultury v Kyjově, v Informačním centru Kyjov nebo na www.ticketportal.cz. V úterý 5. února v 19 hodin se uskuteční v Domě kultury v Kyjově v rámci seriálu dechových hudeb koncert krojované dechové hudby Vacenovjáci pod vedením kapelníka Petra Grufíka. Bližší informace k tomuto koncertu najdete na www.dum-kultury-kyjov.cz. Vstupenky můžete zakoupit v pokladně Domu kultury v Kyjově, v Informačním centru Kyjov nebo na www.ticketportal.cz.

© Obec Labuty 2017, Všechna práva vyhrazena Vyrobil UNIFER